Про нас та наш магазин

Зв'язатися з нами
Всі контакти

Chillum - це інтернет-магазин кальянів та аксесуарів для курильних пристроїв. Наш проект є результатом сучасних реалій, і в якомусь сенсі наш наступний крок після мережі магазинів з цієї ж тематики.

У chillum.com.ua ми підбираємо найбільш вдалі за якістю сучасні кальяни та аксесуари для них. Асортимент наших товарів відноситься до всіх цінових діапазонів, так як ми на власному досвіді переконалися, що і бюджетні вироби можуть бути пристойної якості. Підтвердженням цього факту є і те, що кальянні заклади нам залишають свої відгуки про виробників кальянів, особливості конструкції і досвід експлуатації. Подібну інформацію Ви знайдете у відповідному блозі про кальяни, в статтях якого ми ділимося досвідом з життя справжніх профі.

Ми працюємо над питаннями розширення асортименту продукції, і в той же час прагнемо зробити більш зручною роботу з нашими сервісами. Тому на сторінках Chillum Ви знайдете:

  1. Широкий асортимент кальянної продукції.
  2. Поради щодо вибору і роботи з кальяном.
  3. Знижки, акції пропозиції і розпродаж.
  4. Умови роботи з оптовими покупцями.
  5. Умови оплати, доставки та статус замовлення.

На багато товарів в магазині кальянів Chillum ціни одні з кращих на ринку. Це завдяки роботі з прямими постачальниками подібної продукції і нашій ціновій політиці.

Окремо хочеться відзначити, що ми раді бачити Вас як користувачів і покупців нашого сайту, якщо Вам більше 18 років. Наш сайт призначений тільки для повнолітніх! Тютюн, тютюнові суміші та іншу тютюнову продукцію ми не продаємо.