Особливості кокосового вугілля для кальяну

кокосове вугілля і чаша1614007491

Палити кальян, насолоджуватися його приємним, ароматним димом - це те, заради чого і куриться цей прилад. Але як же не помилитися з його приготуванням? Як отримати очікувано смачний кальян і як вугілля впливає на його якість? Про все це йтиметься в цій статті, що розкриє питання, чому варто обирати кокосовий вид вугілля і як не помилитися з його вибором. Так що погнали!

Які види вугілля для кальяну пропонує нам ринок?

Крім відомого кокосового вугілля, ми бачимо вугілля, яке виробляють з: волоського горіха, лози винограду, кори дерева, і навіть з кісточок оливки. Варто зазначити, що кожен вид вугілля має свої характеристики, але кокосовий все одно лідирує. Пояснюється це тим, що такий продукт нешкідливий, нетоксичний, не впливає на смак і аромат диму. Також він швидко і рівномірно розжарюється, довго тліє, дозволяючи насолоджуватися курінням досить довгий час. Таке вугілля точно не зашкодить кальяну, при цьому в кінці процесу залишить мало попелу.

Як працювати з кокосовим вугіллям?

Для того щоб розжарити кокосове вугілля, використовуємо спеціальну плиту, турбозапальничку або звичайну газову плитку. При цьому Вам знадобиться приблизно 12 хвилин, щоб вугілля як слід розжарилося. Червоний колір вуглинок - це знак, що їх можна знімати з плити і переміщати на чашу з тютюном.

Як вибирати кокосове вугілля

Вибір вугілля не такий складний, але як би там не було, є шанси потрапити на неякісний продукт, який лише зіпсує Вам процес куріння. Слідуючи цьому, довіряйте перевіреним виробникам навіть з таким продуктом як вугілля.

Країна-виробник такого вугілля Індонезія. Сам процес виробництва не змінюється роками. І якщо коротко, то це:

  1. Відокремивши шкаралупу від горіха, її обпалюють у печі, висушують.
  2. Після цього шкаралупу подрібнюють, додаючи до неї клейку речовину.
  3. Після формують вугілля в той вид, який ми всі бачимо.

Клімат в Індонезії такий, що в період дощів, який починається в листопаді і триває до березня, виробництво вугілля зупиняється. І тут дуже важливо, щоб компанії-виробники забезпечили для свого продукту правильне зберігання. Але не всі дбають про це, що і позначається на якості продукту. Якраз цей факт говорить про те, що є ризик купити погане вугілля, з неправильними умовами зберігання. Виходячи з цього, краще брати той продукт, період виробництва якого припав на травень - вересень. При цьому бренди «Panda», «Tom Cococha», «Magix Coco» будуть найоптимальнішими.

У минулій статті ми розглядали основні характеристики тютюну для кальяну.

author
керівник магазину Chillum