Корпоративним клієнтам

Кальян з нержавіючої сталі

Один з важливих векторів діяльності нашої компанії - це робота з корпоративними клієнтами в сегменті B2B. В даному випадку мова про співпрацю з фірмовими магазинами, інтернет-магазинами, кальянними закладами та приватними підприємцями.

Що ми можемо запропонувати:

  • Спеціальні умови, вигідні ціни і система знижок - узгодження відбувається на етапі формування замовлення і обговорюється індивідуально.
  • Широкий асортимент кальянів, аксесуарів і витратних матеріалів провідних виробників кальянного ринку - в разі необхідності ми підкажемо які позиції краще вибрати виходячи зі споживчого попиту, а також поділимося особливостями матеріалів виробів, комплектації та інших параметрів.
  • Гарантія якості продукції від виробника - наша продукція відомих брендів, чия репутація не викликає сумнівів ні у нас, ні у кінцевого покупця.
  • Трендова продукція кальянної індустрії - ми підбираємо асортимент дуже ретельно. У нас завжди в продажу і новинки кальянного ринку і продукція, яка довгий час займає лідируючі місця серед конкурентів.
  • Швидка доставка оптових замовлень - ми цінуємо час наших клієнтів, тому обробка замовлень їх підтвердження і відправка відбувається в найкоротші терміни.

Крім цього, магазин кальянів Chillum відкритий до двостороннього діалогу з виробниками кальянів, шахт, колб і аксесуарів. Ми і наші покупці переконалися, що деякі вітчизняні бренди не поступаються в якості своїх виробів виробникам зі світовим ім'ям.

З питань співпраці звертайтеся за контактами, вказаними у відповідному розділі.