Кальяни Amy Unio (Емі, Амі Уніо)

Одна із особливо унікальних лінійок Unio відомого німецького бренду Amy. Кальяни цієї серії поєднують в собі витончений дизайн і найкращі матеріали. Всі елементи пристрою виглядають дуже гармонійно.

Кальян Amy Unio 007.01 (Чорний) 2804 грн.
Кальян Amy Unio 002.02 (Чорний) 3247 грн.

Питання і відповіді

Скільки коштують кальяни серії Amy Unio?

Ціна на кальяни лінійки Amy Unio починається приблизно від 2 тис грн. При цьому, якщо Ви хочете купити найдорожчу модель кальяну з цієї серії, то Ви витратите на неї трохи більше 3 тис грн, що також буде цілком прийнятно.

Які параметри враховують при виборі кальянів Amy Unio?

Всі кальяни цієї лінійки характеризуються як якісні курильні пристрої з відмінними характеристиками. Тому, визначитися потрібно лише з розміром кальяну, відштовхуючись від місця його застосування.

Які кальяни Amy Unio будуть популярні серед покупців?

Всі кальяни цієї лінійки відрізняються оригінальним дизайном, при цьому вони однаково якісні. Наприклад, Amy Unio 001.01 буде яскравою родзинкою в будь-якому приміщенні, будь то вдома чи у дорогому ресторані.

Який кальян Емі Уніо радить вибирати магазин Chillum?

Для любителів оригінальних і незвичайних кальянів Чіллум рекомендує звернути свою увагу на моделі Amy Unio 001.01 і на Amy Unio 006.01. Такі прилади мають дуже оригінальний дизайн, що відповідає всім вимогам сучасного курця.