Яка буває фольга для кальяну і як її використовувати?

Фольга в жіночих руках1620374298

Кальян і фольга - це нероздільні речі, з чим важко посперечатися, чи не так ?! Тому, якщо Ви маєте кальян, тоді Вам точно потрібно придбати до нього ще й фольгу. Таким чином, Ви зумієте правильно приготувати смачний кальян, отримуючи від нього виключно лише задоволення. При цьому відразу варто зазначити, що і фольгу потрібно вміти вибирати. Так що погнали ...

Як роблять фольгу, перш ніж вона потрапляє на чашу кальяну

З одного боку ми просто сидимо і куримо вже приготований кальян, і нас нічого не хвилює що в ньому і як. Але з іншого боку, все має свій процес, навіть та сама фольга, яку виробляють за своєю особливою технологією із застосуванням спеціальних пресів. І неважливо, яку чашу Ви використовуєте, глиняну, силіконову або фруктову, якщо у Вас немає калауда, то без фольги Вам точно не обійтися. Саме її використовують в якості такої собі накладки на чашу, виконавши невеликі отвори і перемістивши на фольгу вже розпечене вугілля.

Якщо розглядати фольгу як матеріал, то він цілком доступний абсолютно кожному бажаючому. З фольгою Вам знадобиться менше вугілля, в порівнянні з калаудом, приблизно 2-3 кубика досить, щоб сеанс куріння тривав досить довгий час. Яку фольгу можна використовувати для кальяну? Так будь-яку, включаючи не тільки спеціальну листову, але і звичайну рулонну, яка є практично в кожній домівці. Також можна брати і фольгу з-під шоколадок, але краще нехай буде кухонна.

Листова фольга або як її ще називають перфорована

Таку фольгу можна купити в будь-якому спеціалізованому кальянному магазині або там де продають тютюн. Її форма кругла, така щоб одного листка вистачило на одну чашу. При цьому, ні складати таку фольгу, ні проробляти в ній отвори вже не знадобиться. Ціна на таку фольгу трохи більше ніж на звичайну кулінарну, а й використовувати її набагато зручніше. Все що від Вас знадобиться, це просто перемістити фольгу на чашу і все.

Фольга перфорована для кальяну

Звичайна фольга (рулонна)

Таку фольгу продають у кожному продуктовому магазині. Одного такого рулону вистачить дуже й дуже надовго. Мінус такої фольги в тому, що вона дуже тонка. Це і є причиною того що її складають в кілька шарів, приблизно 3-4 шари. Також з такою фольгою потрібно трохи повозитися. По-перше, відміряти фольгу так, щоб вистачило покрити нею чашу, з огляду на те, що її потрібно закріпити. По-друге, потрібно виконати отвори однакового діаметра і по можливості рівномірно.

І якщо Ви використовуєте звичайну фольгу, то, напевно, у Вас виникає питання, якою саме стороною її укладати ?! Наша відповідь - на глянсову. Відповідно, сріблястою стороною вниз до тютюну. Все точно так само як і в побуті, коли Ви використовуєте фольгу для запікання.

Якщо ви шукали відповідь на питання "Чому тріскаються колби для кальяну і як відновити колбу?", то про це читайте в нашій статті.

author
керівник магазину Chillum