Чим відрізняються дорогі й дешеві кальяни

Кальяни на столі1612174954

Напевно, кожен з Вас помічав різницю в ціні між одним та іншим кальяном. Здавалося б, на перший погляд пристрої практично однакові, та й комплектація та ж, але ціна ?! Тому дана стаття буде присвячена саме тому факту, в чому відмінності між дорогими і дешевими кальянами. А ще, що впливає на їх вартість, і чи варто взагалі брати дорогий кальян, якщо можна взяти більш бюджетний варіант. Загалом, буде цікаво!

Перше, що варто відзначити, якщо ми і пишемо «дешевий кальян», то це анітрохи не говорить про його погану якість, просто за ціною він дійсно дешевше. При цьому не всі «дорогі кальяни» матимуть відповідно високу якість. Але разом з тим, це не відноситься до поганих курильних приладів, зробленим з неякісного і небезпечного матеріалу, що і позначається на їх ціні.

Відмінності параметрів дорогих і дешевих кальянів:

  1. Шахта дешевих якісних кальянів буде з харчового алюмінію, неякісного - з різних сплавів. Наприклад, алюміній допоможе шахті зберегти свій привабливий вигляд хоча б трохи часу, чого не скажеш про дешевий сплав, який після першого сеансу змінить свій вигляд. Тут краще не економити.
  2. Наявність шкіряного шлангу не говорить про якість кальяну. Сама по собі шкіра не дуже зносостійка і не любить, щоб її мили. Тому, силіконовий варіант трубки буде кращою альтернативою.
  3. Дешеві кальяни найчастіше мають невелику висоту, приблизно 30 см. Це говорить про те, що дим просто-напросто не встигне охолодитися в ньому. Хороший кальян повинен мати висоту мінімум 50 см. Виняток кальяни для відпочинку, там висота трохи недоречна.
  4. Дешеві кальяни укомплектовані такими ж чилімами, які в більшості випадків зроблені з кераміки і мають маленький об'єм. Така чаша не дасть Вам можливості як слід відчути смак диму і насолодитися ним.
  5. Для дешевого кальяну характерна погана тяга. Хоча і дорогі прилади теж можуть засмутити цим показником.

То який кальян вибирати

Хороший якісний прилад повинен мати сталеву шахту, яка продовжить кальяну і термін його експлуатації, і збереже йому первісну привабливість. А якщо говорити про сучасний кальянний ринок, то такі бренди будуть самими топовими, що варті уваги і грошей.

  1. Amy

Цей німецький бренд пропонує курцям недорогі «дешеві» кальяни amy, які зроблені з алюмінію або зі сталі, в залежності від лінійки. Це дійсно хороші курильні прилади, на будь-який смак і будь-який гаманець. При цьому багато які з них відносяться до кальянів premium класу.

Кальян Емі з нержавійки

  1. Wookah

Польський бренд, кальяни якого відрізняються нереально крутим виглядом. Вони мають міцну сталеву шахту, для декору якої використовувалося натуральне дерево і красиву кришталеву колбу. Кальяни якісні, надійні в роботі, але і в порівнянні з Amy дорожче в ціні.

  1. Khalil Mamoon

Єгипетська компанія, яка давно на кальянному ринку - пропонує нам свої прилади, зроблені з якісних сплавів металу (латуні) та зі сталі. Їм характерно мати класичний дизайн зі східним мотивом. Ціна на кальяни Khalil Mamoon в межах бюджетної.

Підбиваючи підсумок, кожен має право брати той кальян, який підходить йому за всіма критеріями. Але в будь-якому випадку, матеріал, що використовується для їх виробництва повинен бути хорошої якості.

У попередній нашій публікації ми розглядали види підсвітки для кальяну.

author
керівник магазину Chillum