Бренди

Бренди-виробники кальянної продукції знаходяться в жорсткій конкуренції, тому і якість матеріалів для виробництва та дизайн завжди повинні бути на висоті. Такі вимоги обумовлені зростаючими запитами сучасного ринку кальянів і покупців.

Для нашого магазину кальянів Chillum дуже важливо, щоб представлені бренди і їх продукція відповідала очікуванням клієнтів. Найбільш популярні і відомі кальяни та аксесуари з різних куточків світу Ви знайдете на сторінках нашого сайту.

Насамперед хочеться звернути увагу на компанію Amy - виробника з Німеччини, для багатьох поціновувачів ця компанія може бути знайома. Німецький виробник Емі на ринку кальянів вже більше 10 років, гідно займає лідируючі місця завдяки високій якості своїх кальянів, широкому асортименту аксесуарів і комплектуючих. Ще один важливий факт про цю компанію - незважаючи на наявність широкого модельного ряду кальянів, всі вони є доступними за ціною.

Крім яскравих прикладів закордонних брендів, на сучасному кальянном ринку високі позиції займають і виробники з СНД. Багато кальянщиків часто вибирають українські пристрої та комплектуючі для кальянів від Karma, Embery, Gusto Bowls. Відмінним варіантом російських кальянів і аксесуарів виступають Maklaud, Alpha Hookah, Hoob, CWP і ряд інших.